تسنیم / رسول قلی زاده در گفت‌وگویی در قم، درباره تغییر سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیما ، اظهار داشت: ابتدا از زحمات محسن حسن‌زاده تشکر می‌کنم چراکه ایشان مربی دلسوز و پویایی در تیم ما بود و از همه مهم‌تر بازی‌های خوبی را با ایشان ارائه دادیم.
وی درباره تغییر سرمربی افزود : باشگاه سوهان محمد سیما با توجه اینکه ازنظر امکانات سعی کرده شرایط خوبی را برای بازیکنان و کادر فنی فراهم کرده است اما آقای حسن‌زاده شرایطی را که در توانایی ما نبود طلب می‌کردند.
مدیرعامل باشگاه سوهان محمد سیما بابیان اینکه این مجموعه با امکاناتی که دارد خود را در جمع تیم‌های برتر نگه‌داشته است، گفت : امکاناتی که محسن حسن‌زاده از ما می‌خواست هیچ باشگاهی در ایران نداشت و هرروز نیز به تقاضاهای وی افزوده می‌شد که چنین شرایطی را نداشتیم.
وی بیان کرد: چنین امکاناتی در سطح کشور شاید یک باشگاه داشته باشد که آن‌هم پنج میلیارد هزینه کرده ، باشگاه سوهان چنین هزینه‌ای را در بودجه خود ندارد.
قلی زاده با انتقاد از رفتار حسن‌زاده ، تصریح کرد: تقاضاهای غیرمنطقی باعث شد چنین مشکلی پیش بیاید و هیئت‌مدیره تصمیم به برکناری وی از سمت سرمربی تیم سوهان محمد سیما گرفت.
گفتنی است ، پس از برکناری محسن حسن‌زاده، سید وحید غیاثی جایگزین وی در تیم فوتسال سوهان محمد سیما شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99