فارس/ سفر دو روزه رئیس ستاد اجرایی فرمان امام راحل به استان مازندران به منظور بهره‌برداری از یک‌هزار و ۵۶۵ طرح تولیدی و کارآفرینی آغاز شده است.
احیای کارخانه بزرگ نساجی قائم‌شهر توسط ستاد اجرایی فرمان امام پس از ۴ سال باحضور محمدمخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام و سرمایه‌گذاری ۱۷۰میلیارد ریالی ستاد، خط تولید شرکت نساجی مازندران پس از ۴ سال وقفه به راه افتاد.
محمد مخبر در مراسم احیای کارخانه نساجی قائم‌شهر اظهار کرد: توانستیم در سال‌های اخیر از طریق احیای کارخانه‌های تعطیل و نیمه‌تعطیل، ۵ هزار میلیارد سرمایه را زنده کنیم و ۲۲۰ هزار شغل در کشور ایجاد کنیم.
وی با بیان اینکه ادعای مالکیتی براین مجموعه‌ها نداریم و این کارخانه‌ها رابه نفع مردم راه‌اندازی می‌کنیم، افزود: کمک ۱۷ میلیاردی ستاد اجرایی برای راه‌اندازی فاز اول نساجی قائم‌شهر براساس رقمی بود که استاندار اعلام کرده بود و حاضر هستیم برای راه‌اندازی بقیه فازهای آن ظرف ۶ ماه آینده بازهم کمک کنیم.
استاندار مازندران نیز در این مراسم، اظهار کرد: عملکرد جهادی ستاد اجرایی فرمان امام در کشور یک نوع مدیریت نوین و منحصربه فرد وبه دوراز بوروکراسی معمول است.
احمد حسین‌زادگان بیان کرد: در حوزه احیای کارخانجات، طرح‌های عمرانی، ساخت مدرسه و ایجاد اشتغال و محرمیت‌زدایی، ستاد حرف اول را می‌زند.
وی تصریح کرد: نخستین نهادی که در بحث سیل امسال و امدادرسانی به مردم مازندران ورود کرد ستاداجرایی فرمان امام بود و از این بابت سپاسگزار هستیم.
استاندار مازندران در پایان گفت: نساجی جزیی از تاریخ قائم‌شهر است و حمایت دکتر مخبر، باعث رونق و ایجاد امید در شهر و استان ما شده است.
جوهری معاون بنیاد برکت نیز در ادامه اظهار کرد: شرکت پارس کاغذ نکا در روزهای آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی افزود: در چندماه اخیر ۷۵۰ هزار دلار به کشورهای ترکمنستان و عراق، کاغذ حاصله از بازیافت زباله صادر کرده است.
معاون بنیاد برکت اضافه کرد: این واحد ظرفیت تولید سالانه ۱۲هزار تن کاغذ را دارا است.
جوهری تصریح کرد: تاکنون با سرمایه‌گذاری ۵ هزار میلیاردی ستاد اجرایی فرمان امام ۱۲ هزار شغل برای هموطنان مازندرانی ایجاد شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9