فارس/جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 38 نفر از اراذل و اوباش در شهر زاهدان خبر داد.
سردار احمد طاهری اظهار کرد: سطح احساس امنیت مردم ارتقاء یافته و این برای ما مهم است که مردم احساس امنیت کنند و وقوع جرایم خاطر مردم را مکدر نکند و اگر هم جرمی اتفاق افتاد این احساس را داشته باشند که نیروی انتظامی با قاطعیت با آن را پیگیری و با آن برخورد خواهد کرد.
وی تصریح کرد: با تعاملات بسیار خوبی که بین نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌ها و سازمان ها وجود دارد در انجام بسیاری از طرح ها و ماموریت ها موفقیت های چشمگیری در برخورد با جرائم خشن و برخورد با اراذل و اوباش حاصل شده است.
طاهری افزود: در این راستا در طرح برخورد با اراذل و اوباش با محوریت برخورد با قدرت نمایی و اوباشگری، سلب آسایش عمومی، مزاحمت نوامیس در سطح شهرستان زاهدان به اجرا درآمد.
این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان زاهدان روز گذشته در عملیاتی منسجم 38 نفر از اراذل و اوباش را شناسایی و دستگیر شدند.
وی با اشاره به پلمپ سه واحد صنفی فروشنده اقلام ممنوعه بیان داشت : در اجرای این طرح 84قبضه چاقو، 8عدد شوکر برقی و 7عدد اسپری فلفل، 3عدد باطوم فلزی، 27 عدد پنجه بوکس و 32 عدد فشنگ اسلحه کمرشکن کشف شد.
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان اجرای این طرح را در راستای ارتقاء احساس امنیت برای مردم و ناامن کردن جامعه برای ارتکاب جرائم دانست و افزود: انتظار ما از مردم فهیم شهر زاهدان و دیگر شهرهای استان این است که در این طرح های پاکسازی یاری کنند و در صورت اطلاع از وقوع هر گونه فعالیت مجرمانه و مخل امنیت عمومی و سایر جرائم در اسرع وقت موضوع را به حوزه دادستانی یا مراکز انتظامی اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c