ایرنا/مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۳ محکوم و زندانی با حمایت خیران شهرستان آزاد شدند.
سید علا الدین نقیبی افزود: این زندانیان با کمک های مالی خیران و این انجمن و پرداخت ۳۴۵ میلیون تومان آزاد و به آغوش خانواده ها بازگشتند.
وی ادامه داد: امروز نیز با حمایت این خیران و با پرداخت ۱۶ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان ۲ زندانی و محکوم مالی با جلب رضایت شاکیان از بند رها شدند.
نقیبی اضافه کرد: در سال های اخیر، محکومان و زندانیان نیازمند بسیاری با حمایت های مالی خیران شهرستان و سایر شهرهای کشور از زندان آزاد شده و خانواده های نیازمند زندانیان نیز از حمایت های آنان برخوردار شده اند.
نقیبی از آمادگی این انجمن برای دریافت کمک های مردمی خبرداد و افزود: شماره حساب بانکی این انجمن به شماره ۰۱۰۶۲۶۹۳۹۱۰۰۴ نزد بانک ملی و شماره حساب بانکی ۱۰۲۱۸۱۸۴۲۱۰۰۰۰۱نزد بانک اقتصاد نوین این شهرستان آماده دریافت کمک های مردمی و خیران این شهرستان و سایر شهرهاست.
بیش از ۴۵۰ خانوداه زندانیان شهرستان های مراغه و عجب شیر و تعدادی از خانواده های زندانیان سایر شهرهای ایران که در زندان مراغه هستند از کمک ها و مساعدت های انجمن حمایت از زندانیان مراغه بهره مندند.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf