باشگاه خبرنگاران/ با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، جوان ۳۱ ساله ایرانشهری کمتر از ۶ ساعت از چنگال آدم ربایان رها شد.
سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ساعت ۱۲:۰۱ روز گذشته در پی گزارش یک فقره آدم ربایی در خیابان "هنرمندان" شهر ایرانشهر بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی وارد عمل شدند.
او افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد جوانی ۳۱ ساله به نام " محمد " که به صورت پیاده در خیابان در تردد بود توسط ۵ نفر از سرنشینان ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ و پژو پارس به گروگان گرفته شده است.
جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کارآگاهان با بررسی اظهارات شاهدان عینی محل گروگانگیری و با استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی عاملان آدم ربایی را شناسایی و اقدامات خود را برای دستگیری آن‌ها آغاز کردند.
او عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع و حفظ جان فرد ربوده شده، کارآگاهان زبده پلیس آگاهی عملیات گسترده‌ای را آغاز و در کمتر از ۶ ساعت محل نگهداری فرد ربوده شده را در یکی از مناطق عشایر نشین روستای "دامِن" شناسایی کردند.
سردار طاهری بیان داشت: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از هماهنگی قضائی با محاصره محل در اقدامی ضربتی وارد عمل شده و ضمن دستگیری یکی از آدم ربایان، فرد ربوده شده که در داخل یک "کَپر" با دست و پای بسته نگهداری می‌شد را صحیح و سالم رها کردند.
این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر عاملان این پرونده آدم ربایی خاطر نشان کرد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد انگیزه آن‌ها از این عمل مجرمانه اختلافات مالی بوده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c

منبع : باشگاه خبرنگاران