ایرنا/جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: بر اثر خروج یک دستگاه اتوبوس مسافری در آزادراه زنجان - تبریز، ۲۳ مسافر مصدوم شدند و راننده نیز جان باخت.
سرهنگ محمدعلی عظیمی روز چهارشنبه افزود: این حادثه رانندگی فوتی، جرحی و خسارتی، حوالی ساعات ۴:۳۰ بامداد امروز ۲۰ آذر ماه در کیلومتر ۵۰ این مسیر ارتباطی اتفاق افتاد.
وی اظهار داشت: این اتوبوس مسافری متعلق به شرکت مسافربری سیر و سفر تبریز، به مقصد تهران در حال تردد بود که به علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده با خاک ریخته شده در دهانه پل برخورد کرد و این حادثه تلخ را رقم زد.
عظیمی افزود: اگر اتوبوس با تلی از خاک انباشته شده در محل برخورد نمی‌کرد در این صورت از پل کنار جاده سقوط کرده و به حتم هیچ یک از مسافران نیز زنده نمی‌ماند.
وی تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه، راننده اتوبوس در میان داشبورد و فرمان گیر کرده و در صحنه حادثه جان باخته بود و مصدومان نیز به منظور مداوا و درمان به بیمارستان منتقل و ۱۲ نفر آنان ترخیص شدند اما ۱۱ نفر مابقی بستری هستند.
عظیمی به وضعیت مسیرهای ارتباطی زنجان اشاره کرد و افزود: در زمان حاضر تمامی مسیرهای ارتباطی این استان مه‌آلود و لغزنده است و رانندگان باید با دقت و احتیاط بیشتری رانندگی کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd