ایرنا/فرمانده نیروی انتظامی تالش از دستگیری سارق تجهیزات و مصالح منازل نیمه‌کاره و معرفی وی به محاکم قضایی این شهرستان خبر داد.
سرهنگ حسین جمال‌دار روز چهارشنبه گفت: در پی وصول گزارش چند فقره سرقت از منازل نیمه‌کاره در تالش، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفته بود.
وی افزود: با تحقیقات انجام شده و بررسی فعالیت‌های متهمان سابقه‌دار، روز گذشته پلیس به سرنخ‌هایی از متهم پرونده‌های سرقت و محل اختفاء وی دست یافت.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی با هماهنگی قضائی به مخفیگاه متهم عزیمت و وی را دستگیر کردند و متهم ۶۸ ساله که تحت تعقیب قضائی بود، به چهار فقره سرقت از منازل نیمه‌کاره تالش اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی تالش گفت: در بازرسی از محل دستگیری سارق، تعدادی شیرآلات و اتصالات ساختمانی کشف شد و شهروندان، هرگونه مورد مشکوک به سرقت را بلافاصله با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی