ایرنا/فرمانده انتظامی گنبد کاووس در شرق استان گلستان گفت: ۱۸ خرده فروش موادمخدر با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ محمود علی‌فر روز پنجشنبه اظهار داشت: ماموران با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در ۲۴ ساعت گذشته موفق به دستگیری ۱۸ خرده فروش مواد مخدر و کشف مقادیری انواع مواد افیونی در گنبد کاووس شدند.
وی افزود:‌ این عملیات که در چندین نقطه آلوده و پاتوق خرده‌فروشان موادمخدر اجرا شد، مطالبه بیشتر ساکنان این مناطق بود و اجرای آن رضایت شهروندان را در پی داشته است.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس همچنین با اشاره به دستگیری دو سارق با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی گفت: متهمان در تحقیقات اولیه پلیس به انجام ۳۷ فقره انواع سرقت مانند سرقت از امکان خصوصی، موتورسیکلت و احشام اعتراف کردند.
سرهنگ علی‌فر افزود: ماموران با دریافت خبری مبنی بر تردد خودروی حامل بار کود شیمیایی قاچاق، خودرو را توقیف و در بازرسی از آن ۵۹ کیسه کود شیمیایی کشف شد.
وی افزود: کودهای قاچاق به وزن دو هزار و ۹۵۰ کیلوگرم و ارزش ۴۰ میلیون ریال بود که در این رابطه یک متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
وی تاکید کرد: هرگونه بی‌نظمی و اخلال در نظم و امنیت عمومی خط قرمز پلیس است و از شهروندان تقاضا داریم موارد مشکوک و فعالیت افراد مجرم را از طریق تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع‌رسانی کنند.
سرهنگ محمدرضا سراوانی فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان نیز از کشف هزار و ۳۱۱ قلم انواع لوازم آرایشی قاچاق در شهر مرزی اینچه‌برون خبر داد و گفت: ماموران مرزبانی با دریافت اخباری مبنی بر نگه‌داری لوازم بهداشتی قاچاق توسط فردی در اینچه برون با هماهنگی مقام قضایی وارد منزل وی شده و یک هزار و ۳۱۱ قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی به همراه سه دستگاه تجهیزات گیرنده ماهواره را کشف کردند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید