باشگاه خبرنگاران/چندروزی است پس از بازگشت پر حاشیه استراماچونی سرمربی تیم استقلال و دریافت مبلغ کلان ۳۰ میلیارد تومان به عنوان دستمزد، گمانه زنی های زیادی از منبع تامین این دستمزد به چشم می خورد و از همه پررنگ تر تامین این دستمزد از یک شرکت پتروشیمی بزرگ کشور بوده است.
اما به محض انتشار این اخبار مقامات مختلف در شرکت های پتروشیمی با محافظه کاری ها و همچنین حفظ جوانب این مطالب را تکذیب می کنند.
به طوری که یک مقام مسئول در صنعت پتروشیمی با تکذیب خبر یکی از رسانه‌های محلی مبنی بر تامین حقوق استراماچونی توسط یک پتروشیمی گفت: هیچکدام از شرکت‌‌های پتروشیمی بندر ماهشهر هیچ هزینه‌ای از خود بابت دستمزد سرمربی تیم ملی پرداخت نکرده‌اند.
او گفت: عصر روز گذشته خبری در یکی از رسانه‌های محلی مبنی بر واریز مبلغ ۳۰ میلیارد تومان توسط یکی از شرکت‌های پتروشیمی بندر ماهشهر به حساب مارک ویلموتس منتشر شد. انتشار اینگونه اخبار توسط این رسانه بدسابقه نتیجه‌ای جز گرا دادن به دشمن و تشدید تحریم‌ها و بستن مسیرهای ارزی کشور نخواهد داشت.
او تاکید کرد: این رسانه با ادعای دلسوزی، عملاً آب به آسیاب دشمن ریخته و نظام اقتصادی کشور را دچار اخلال می‌کند بنابراین لزوم ورود نهادهای امنیتی و مدعی‌العموم به این مسأله به شدت احساس می‌شود.
البته به دلیل اهمیت مبلغ دستمزد استراماچونی و ابهام موجود تامین آن خبرنگار ما علاوه بر پیگیری از چندین بانک کشور و بانک مرکزی و رد این موضوع، همچنان در تلاش برای شفاف شدن پرداخت این مبلغ توسط فدراسیون فوتبال آن هم به دست تاج رئیس فدراسیون فوتبال که خود در مسائل اقتصادی دستی بر آتش دارد نیز هست.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335

منبع : باشگاه خبرنگاران