تسنیم/علی حسین زاده معاون سیاسی استاندار خوزستان در جلسه شواری اداری تودیع و معارفه سرپرست جدید فرمانداری دزفول، اظهار داشت: تغییرات و جابه جایی در کشور یک امر طبیعی است.
وی به چرایی تغییرات و جابه‌جایی‌ها اخیر در برخی از شهرستان‌های استان خوزستان اشاره کرد، افزود: با توجه به اینکه استان خوزستان در مبحث آموزش و پروش رتبه پایین داشته و در این باره نیاز به جهش داشت در تصمیماتی که در این باره گرفته شد مودت فرمانداری ویژه خرمشهر؛ با توجه به سوابق ایشان در امر آموزش و پرورش به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان انتخاب شد تا شاهد پیشرفت استان خوزستان باشیم.
حسین زاده در باره چرایی تغییر در فرمانداری ویژه خرمشهر گفت: با توجه به ویژگی‌های اقتصادی و ارتباطات بین الملی این شهرستان در این باره تصمیم گرفته شد فرمانداری منصوب بشود که به روابط بین المللی و سیاسی آگاه باشد چرا که نیاز ارتباطات با کشور همسایه عراق است که در این باره حیدری سرپرست ویژه فرمانداری دزفول با توجه به سوابق وی در امر روابط بین المللی و مدرس علوم سیاسی به عنوان فرمانداری ویژه خرمشهر انتخاب شد.
وی در ادامه درباره چرایی تغییر در سرپرست فرمانداری ویژه دزفول، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت مهم اقتصادی دزفول که نه تنها می‌تواند استان خوزستان بلکه به کشور کمک شایانی کند. در این باره در پی تصمیماتی که گرفته شد امید بن عباس از کارکنان رسمی و استانداری خوزستان که تا پیش از این عهده دار مسوولیت "مدیرکلی هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان" بود جایگزین شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335

منبع : تسنیم