فارس/محسن پولادی با اشاره به برگزاری آیین کلنگ‌زنی پروژه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه جوادالائمه خراسان شمالی در مناطق محروم این استان اظهار کرد: مراسم کلنگ‌زنی و آغاز احداث پروژه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی در شهرستان‌های مانه و سملقان، راز و جرگلان و بجنورد امروز برگزار شد.
وی افزود: پروژه‌های کلنگ‌زنی شده در دهستان شیرین سو شهرستان مانه و سملقان، دهستان حصارچه و راستقان شهرستان راز و جرگلان و دهستان گیفان شهرستان بجنورد قرار دارد.
فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه شهرستان بجنورد این پروژه‌ها را ۵۴ مورد عنوان کرد و ادامه داد: ازجمله پروژه‌های کلنگ زنی شده در روز جاری ساخت مدرسه ۶ کلاسه روستای قلعه جق بزرگ شهرستان بجنورد بود که ازجمله تعهدات سفر چند ماه گذشته سردار سلامی به خراسان شمالی بااعتبار ۵ میلیارد ریال است.
وی مجموع اعتبار پروژه‌های کلنگ‌زنی شده امروز را بالغ‌بر ۲۴ میلیارد ریال عنوان و خاطرنشان کرد: تلاش قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی بر این است تا بخش زیادی از این پروژه‌ها را در صورت مساعد بودن شرایط جوی تا پایان امسال به بهره‌برداری برساند.
گفتنی است قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه خراسان شمالی تاکنون ۸۶ پروژه در مناطق محروم را به سرانجام رسانده است و این پروژه‌ها نیز برای کاهش محرومیت در شهرستان‌های خراسان شمالی اجرایی می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45