عصر اترک/ به گفته هدایتی نیا، چندی پیش اختلاسی که یکی از کارمندان خانم این مجموعه به میزان ۱۰ میلیارد ریال در بیمارستان امام خمینی(ره) شیروان مرتکب شده بود کشف و پرونده قضایی در این خصوص تشکیل شد.
به گفته وی، پس از بررسی گزارش مراجع نظارتی و انجام تحقیقات مقدماتی دقیق، متهم دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد. پس از انجام تشریفات قانونی از جمله صدور کیفرخواست، پرونده برای ادامه رسیدگی و صدور حکم، به محاکم کیفری ارسال و حکم بر محکومیت متهم صادر شد که پس از طی مراحل اعتراض و تجدید نظرخواهی، دادنامه صادر شده قطعی شد.
دادستان شیروان ادامه داد : طبق دادنامه صادر شده، مبلغ مورد اختلاس جمعاً به میزان ۹میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای دادگاه محرز شد و محکوم‌ علیه برای ارتکاب این جرم، به استناد قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری به تحمل ۵ سال حبس تعزیری، انفصال دایم از خدمات دولتی، استرداد وجوه مورد اختلاس و نیز پرداخت جزای نقدی معادل ۲ میلیارد ریال محکوم و برای اجرای حکم به زندان معرفی شد.
هدایتی نیا تاکید کرد: دستگاه قضا بدون اغماض و تعارف با مفسدان اقتصادی و اختلاس‌گران برخورد خواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45