فارس/ فرماندار قم از ثبت‌نام ۱۴۴ داوطلب شرکت در انتخابات نخستین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان‌ رهبری در مرکز حوزه انتخابیه قم‌خبر داد و گفت: ۵۷ نفر از ثبت نام کنندگان داوطلب نمایندگی مردم استان قم هستند.
ثبت‌نام داوطلبین نخستین میان دوره‌ای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در مرکز حوزه انتخابیه قم، شامگاه امروز در حالی به پایان رسید که در مجموع ۱۴۴ نفر فرآیند ثبت‌نام خود را به پایان رساندند.
مرتضی حیدری فرماندار و رئیس هیئت اجرایی اولین میان دوره‌ای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در مرکز حوزه انتخابیه قم امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ۱۵ آذرماه تا روز گذشته ۱۰۵ نفر به فرمانداری قم برای ثبت نام در مجلس خبرگان رهبری مراجعه کردند، اظهار کرد: امروز و در روز پایانی ثبت‌نام، ۳۹ نفر ثبت‌نام خود را تکمیل کردند که در مجموع، ۱۴۴ نفر با مراجعه به فرمانداری قم، فرآیند ثبت نام خود در اولین میان دوره‌ای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در مرکز حوزه انتخابیه قم را بدون هیچ مشکلی به پایان رساندند.
وی افزود: از آنجایی که وزارت کشور، شهرستان قم را برای ثبت‌نام از کلیه داوطلبان برای سایر استان‌ها نیز تعیین کرده بود، فرمانداری قم جمعا ۱۴۴ نفر را طی ۷ روز ثبت‌نام کرد.
فرماندار قم با اشاره به اینکه از مجموع ثبت‌نام شده‌ها، ۵۷ نفر برای استان قم اعلام داوطلبی کردند، تصریح کرد: مدارک تمام ثبت‌نام شدگان برای ادامه فرآیند انتخابات به مراجع ذی‌صلاح ارجاع گردیده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99