باشگاه خبرنگاران/مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سکونتگاه‌های غیر رسمی در اطراف یاسوج تبدیل به یک معضل شده است، گفت: الحاق این محدود‌ه‌ها به شهر یاسوج موجب می‌شود جمعیت یاسوج از ۱۳۰ هزار نفر به ۲۴۰ هزار نفر افزایش یابد و یاسوج در زمره کلان شهر‌ها قرار می‌گیرد.
پژمان نیک‌اقبالی افزود : در دل شهر یاسوج خوابگاهی به نام مادوان ایجاد کردیم که این آشفتگی کار را برای شهرداری یاسوج مشکل ایجاد کرده است.
او با بیان اینکه با حذف مادوان و الحاق آن می‌توانیم جمعیت آن را کنترل کنیم، گفت: جزء ۵ استانی هستیم که تا پایان سال جاری جشن پایان مسکن مهر را خواهیم داشت و با تحویل مسکن مهر اقدام محلی ساخت مسکن را استارت خواهیم زد که با ساخت مسکن جدید رونق جدیدی در شهر ایجاد می‌شود.
نیک اقبال بیان کرد: تعداد واحد‌های طرح ملی مسکن استان ۹۱۷ واحد بود که پیشنهاد افزایش واحد‌ها را دادیم و مسکن ملی به تعداد دو هزار و ۵۰۰ واحد افزایش پیدا کرد که ظرفیت آن کامل شد که نشان می‌دهد متقاضی مسکن در استان داریم که لازم است مدیریت شود.
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به طراحی تعاونی شهر یاسوج گفت: آماده طراحی شهرک یاسوج با طراحی زیبا، منطقی و زیرساخت به روز در قالب تعاونی هستیم که یاسوج از سردرگمی خارج می‌شود.
او اضافه کرد: در شورای برنامه‌ریزی برای تعاونی یاسوج افق روشنی ترسیم شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277