پایگاه خبری پلیس/رئیس پلیس آگاهی استان با تاکید بر هدفمندسازی گشت های انتظامی از کشف 33 فقره سرقت اماکن خصوصی در شهرستان‌های سمنان و مهدیشهر خبر داد.
سرهنگ رضا بینقی اظهار داشت: ماموران کلانتری 12 مهر شهرستان سمنان حین گشت‌زنی‌های هدفمند خود در سطح حوزه استحفاظی به پرسه‌زدن‌های فردی اطراف یک ساختمان نیمه کاره مشکوک می‌شوند.
وی با اشاره به فرآیندهای پیشگیرانه پلیس اظهار داشت: ماموران متهم را دستگیر و با توجه به اظهارات ضد و نقیض وی و بازرسی‌های اولیه تعدادی ابزار و آلات سرقت را کشف کردند.
سرهنگ بینقی به تحویل متهم به پلیس آگاهی و آغاز بازجویی های فنی از وی اشاره و خاطرنشان کرد: در بازجویی‌های تخصصی متهم به 33 فقره با همدستی دوستش در شهرستان‌های سمنان و مهدیشهر اعتراف کرد.
این مقام انتظامی از شناسایی و دستگیری دیگر متهم این پرونده در مهدیشهر خبر داد و گفت: متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان سمنان توجه به نکات ایمنی و موارد حفاظتی را عامل مهمی در پیشگیری از سرقت‌های خرد عنوان کرد و از عموم شهروندان خواست: توصیه‌های مکرر پلیس را رعایت کنید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c