پایگاه خبری پلیس/ جانشین فرماندهی انتظامی مشهد از دستگیر عامل سرقت های صبحگاهی در بلوار هاشمیه، هفت تیر، صارمی و سناباد خبر داد.
سرهنگ محمد طبسی گفت: در پی گزارش سرقت های سریالی از انبار واحدهای مسکونی در محدوده بلوار هاشمیه، هفت تیر، شهید صارمی و سناباد مشهد دستورات لازم برای پیگیری سریع موضوع صادر شد.
وی افزود: تیم های دایره تجسس کلانتری سناباد در این ماموریت ضربتی با بررسی دقیق صحنه های سرقت توانستند چهره عامل اصلی دستبرد به انبار واحدهای مسکونی را شناسایی و متهم که دارای سابقه کیفری بود را تحت تعقیب قرار دهند.
جانشین فرماندهی انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: ماموران دایره تجسس کلانتری سناباد در این ماموریت ضربتی با کنترل و مراقبت های پوششی، متهم را در خیابان سناباد دستگیر و در بازرسی از وسایل همراه او مقادیری اموال مسروقه کشف کردند.
طبسی گفت: متهم که در برابر شواهد و ادله غیرقابل انکار راهی جز بیان حقیقت نمی دید تاکنون به 25 فقره سرقت اعتراف و مالخر اموال مسروقه را نیز معرفی کرده است.
وی خاطرنشان کرد: پلیس متهم دیگر پرونده را نیز دستگیر و با کشف مقادیری اموال مسروقه، تحقیقات در این رابطه با دستورات مقام قضائی ادامه دارد.