پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی مازندران از انهدام یک باند سارقان حرفه ای با 50 فقره سرقت در شهرستان جویبار خبر داد.
سردار سیدمحمود میرفیضی درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی، منازل، خودرو و اموال داخلی خودرو در شهرستان جویبار، موضوع در دستور کار موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: پس از بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی انجام گرفته، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی "جویبار" فردی را به عنوان مظنون شناسایی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضایی، متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و در بازجویی های به عمل آمده به چندین فقره سرقت با همدستی 4 نفر دیگر از دوستان خود اعتراف کرد.
سردار میرفیضی اظهار کرد: سایر همدستان متهم نیز در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند و در مجموع به 50 فقره سرقت شامل سرقت از اماکن خصوصی، منازل، خودرو و اموال داخلی خودرو در این شهرستان اقرار کردند.
وی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه رعایت هشدارهای انتظامی فرصت سرقت را از افراد فرصت طلب و سارقان سلب می کند، به مردم توصیه کرد: با انجام اقدامات پیشگیرانه و همکاری با ماموران انتظامی؛ پلیس را در تامین نظم و امنیت یاری دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9