ایرنا/ بهمن مردانیا استاندار کردستان بنا به پیشنهاد اعضای شورای اسلامی شهر سروآباد در حکمی سالار محمدی را به عنوان شهردار جدید این شهر منصوب کرد.
آئین تودیع و معارفه شهردار سروآباد روز شنبه با حضور فرماندار سروآباد و اعضای شورای اسلامی این شهر در سالن جلسات فرمانداری سروآباد برگزار شد.
در این مراسم از زحمات سه ماهه ستار عبدی سرپرست شهرداری تقدیر و سالار محمدی به عنوان شهردار جدید سروآباد معرفی و منصوب شد.
فرماندار سروآباد با تقدیر و تشکر از خدمات سرپرست شهرداری سروآباد بر لزوم حمایت از شهردار جدید این شهر تاکید کرد و گفت: حل مشکلات مهم شهر و شهروندان باید در اولویت کاری شهردار جدید باشد.
کامیار میرزایی افزود: سروآباد یکی از شهرهای کوچک کردستان است که دارای شهروندانی مهمان نواز، خونگرم و انقلابی و متدین بوده که خدمتگزاری به آنها افتخاری بزرگ است.
وی یادآور شد: شهرداری سروآباد به عنوان مرکز شهرستان هم اکنون با مشکلاتی نظیر کمبود فضای سبز، نبود پارک مناسب، درآمد ثابت و بدهی‌های معوقه روبه‌رو است که انتظار می رود شهردار جدید با تعامل و همفکری با مجموعه شورای اسلامی و سایر ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان نسبت به رفع این مشکلات اقدام کند.
سالار محمدی از نیروهای بومی و اهل روستای احمدآباد بخش مرکزی شهرستان سروآباد دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت است.
فرزاد اخترکاوان شهردار سابق سروآباد در هفتم مهر ۹۷ به عنوان شهردار سروآباد معرفی شد اما بعد از ۹ ماه خدمت از سمت خود استعفا کرد و از آن زمان تاکنون شهرداری سروآباد به صورت سرپرستی اداره شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34