ایرنا/معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با هشدار درباره مصرف کیک‌های آلوده، گفت: مردم در خرید و مصرف انواع کیک و ویفر دقت کنند و از سلامت محصول مطمئن شوند.
امام بخش قایدی روز دوشنبه اظهار داشت: تاکنون پنج مورد گزارش در خصوص مشاهده قرص در کیک در این استان اعلام شده که در شهر یاسوج یک مورد، در شهرستان بهمئی و گچساران هر کدام دو مورد کیک آلوده به قرص گزارش شده است.
وی افزود: هنوز گزارشی مبنی بر مشاهده کیک‌های آلوده به قرص در شهرستان باشت به این معاونت گزارش نشده و باید آزمایشات لازم در خصوص قرص‌های کشف شده انجام و نوع آن نیز مشخص شود.
قایدی به مردم کهگیلویه و بویراحمد توصیه کرد که مراقبت لازم را داشته باشند و تا اطلاع ثانوی کیک خریداری نکنند، البته باید در نظر داشت این مشکل ارتباطی به تولیدکننده یا واحد تولیدی ندارد.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: کسانی که اقدام به این کار کرده اند به نظر می رسد یک شرکت بزرگ تولیدی شکلات را هدف خود قرار داده اند.
قایدی ابراز داشت: تاکنون موردی از مسمومیت ناشی از مصرف کیک‌های آلوده به قرص در این استان گزارش نشده است.
وی تصریح کرد: در یکی از شهرهای کشور نیز وجود قرص‌های مشکوک در یک پفک مشاهده شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277