فارس/قصابی‌های غیر مجاز و غیر بهداشتی منطقه تنگاری علاوه بر تخلف، تقلب را سرلوحه کار خود کرده و در یک چشم به هم زدن مسافران سایر استان‌ها را که برای خرید گوشت توقف کرده، سرکیسه می‌کنند.

متاسفانه بهداشت در جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد در حال ذبح شدن است و تاکنون عزمی برای جلوگیری از این کار غیر بهداشتی و غیر قانی وجود نداشته است که شنیده این علاوه بر ذبح بهداشت گوش مردم هم با برخی تخلفات عملا بریده می‌شود.
در همین خصوص اخباری به گوش می‌رسد که علاوه بر تخلف این بار صاحبان چنین واحدهایی تقلب را هم سرلوحه کار خود کرده و در یک چشم به هم زدن مسافران سایر استان‌ها را که برای خرید گوشت توقف کرده سرکیسه می‌کنند.
یکی از مسافران و البته خریداران گوشت در خروجی شهر یاسوج و در یکی از مناطق معروف توزیع گوشت غیر بهداشتی که همه با نام آن آشنا هستند این گونه روایت می‌کند که بعد از خرید گوشت از فروشنده خواستم تا گوشت خریداری شده را به تکه‌های کوچک تقسیم کند که بعد از پایان مسافرت و رسیدن به منزل متوجه شدم تقلبی انجام شده و فروشنده از خدا بی خبر هر آن چه که از ضایعات بوده در یک چشم بر هم زدن تحویلم داده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277