پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان گلستان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 5 میلیاردی با وعده خرید خودرو در شهرستان آق قلا خبر داد.

سردار روح الامین قاسمی، فرمانده انتظامی استان گلستان اظهار داشت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس امنیت عمومی شهرستان آق قلا، مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط فردی با وعده خرید خودرو به صورت اینترنتی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات از مال باخته دریافتند، فرد کلاهبردار با ایجاد یک دفتر و وعده خرید خودرو به صورت اینترنتی، اقدام به دریافت وجه نقد از هر نفر به مبلغ 850 میلیون ریال کرده و متواری شده است.
این مقام ارشد انتظامی گلستان افزود: سرانجام با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.
سردار قاسمی بیان کرد: متهم در تحقیقات فنی و پلیسی به عمل آمده به بزه انتسابی و کلاهبرداری از 6 نفر به مبلغ 5 میلیارد و 100 میلیون ریال اعتراف که پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید