ایلنا/ معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی خراسان شمالی از افزایش 361 درصدی کشف قرص‌های مخدری در استان خبر داد و گفت: در 10 ماهه امسال 965 نفر قاچاقچی و خرده‌فروش مواد مخدر در استان دستگیر شدند.

سرهنگ صادق نامور، معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: در سال جاری کشفیات مواد مخدر صنعتی در استان در مقایسه با پارسال 91 درصد افزایش داشته است.
نامور افزود: همچنین مواد مخدر کشف شده سنتی و صنعتی در استان طی 10 ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه آن 16 درصد افزایش یافته است.
وی اظهار داشت: طی 10 ماهه امسال نیز 2 هزار و ۴۰۲ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در استان کشف شد که ۳۸۳ کیلوگرم آن توسط نیروی مرزبانی استان کشف شد.
سرهنگ نامور با اشاره به این که در 9 ماه سال گذشته 2 هزار و ۷۵ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی، نیمه صنعتی و سنتی در استان کشف شده است، گفت: از این میزان ۳۴۱ کیلوگرم آن توسط نیروی های مرزبانی استان کشف شده بود.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان شمالی در ادامه با بیان این که در 10 ماهه امسال 18 هزار و 124 عدد قرص مخدری در استان کشف شده است، گفت: همچنین در همین بازده در سال گذشته 2 هزار و 882 عدد قرص مخدری کشف شده بود.
وی از افزایش 361 درصدی کشف قرص های مخدری در استان در 10 ماهه امسال خبرداد و گفت: در 10 ماهه امسال 965 نفر قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر در استان دستگیر شده‌اند که در سال گذشته 973 نفر دستگیر شده بودند.
وی افزود: در طی 10 ماهه امسال نیز ۱۰ هزار و ۱۷۵ نفر معتاد و ارجاع به مرکز ترک اعتیاد مراجعه کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45