ایرنا/ به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان راهپیمایی شکوهمندی برگزار کردند.

مردم همدان روز جمعه پس از شرکت در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر با شرکت در راهپیمایی انزجار و خشم خود را از دولت امریکا اعلام کردند.
در این راهپیمایی زنان و مردان نمازگذار، مسیر حسینیه امام خمینی(ره)، خیابان پاسدارن، میدان شریعتی و خیابان شریعتی را تا رو گذر شهید صوفی راهپیمایی کردند.
مردم دارالمومنین همدان در این راهپیمایی شعارهایی همچون "این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده"، "حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست"، "مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل" و "عزا عزاست امروز روز عزاست امروز مهدی صاحب زمان صاحب عزاست امروز" سر دادند.
مردم ولایت مدار ملایر نیز همزمان با سراسر کشور به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران راهپیمایی کردند.
نمازگزاران ملایری پس از شرکت در آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه، مسیر مسجد جامع تا میدان امام خمینی(ره) این شهر را راهپیمایی کرده و خشم و انزجار خود را از این اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی اعلام کردند.
راهپیمایان ملایری شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، الله اکبر، عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، مهدی صاحب زمان، صاحب عزاست امروز، سردار بابصیرت شهادتت مبارک، سر دادند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e