باشگاه خبرنگاران/ سردار سلامی در جمع مردم کرمان و در مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی گفت: انتقام می‌گیریم قاطع، محکم و تمام کننده!

سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران جمهوری اسلامی درجمع مردم کرمان در مراسم تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و حسین پور جعفری گفت: انتقام می‌گیریم قاطع، محکم و تمام کننده! مطمئن و آرام باشید.
وی با اشاره به اینکه امروز سرزمین کرمان دیار کریمان شاهد طلوع دو خورشید روی زمین است، افزود: ما امروز آماده ایم تا در آسمان افتخارات این سرزمین عزیز دو خورشید پرفروغ را که دیگر هرگز غروب نخواند کرد بنشانیم.
سردار سلامی گفت: ما در نبرد آمریکا شهدای عزیزی را تقدیم کرده ایم فرمانده شجاع وفادار و فداکار و بی نظیر سپاه اسلام که تاریخ بشریت همانند او را کمتر و یا اصلا ندیده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : فرمانده ولایی و عاشورایی عراقی ابومهدی المهندس شهید بزرگ اسوه نجابت و وفاداری سرتیپ شهید بازهم از این دیار پاسدار شهید حسین پور جعفری عزیز، پاسدار قهرمان شهید مظفری نیا،پاسدار شهید دلاورمان هادی طارمی و پاسدار دیگر شهیدمان زمانی نیا همه از بزرگان مقاومت بودند.
وی گفت: همه ما امروز می دانیم کسی را تا عرش خدا بدرقه می کنیم که در صولت و هیبت و صلابت و شکوه و معرفت و ایمان کم نظیر است ، او که در شجاعت مالک اشتر است و همواره از همه به خیمه دشمن نزدیکتر بود ،او میرود تا عمود خیمه دشمن را برکند.
سردار سلامی بااشاره به اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی زهد و تقوا را از ابوذر ، وفاداری را از حضرت ابوالفضل العباس به ولی امر خود گرفته بود افزود:او میثم بود، عمار بود ، یاسر بود، او جلوه ای از زیباترین فضایل عالم در و جود یک شخصیت ممتاز بود ،او هر گز در مقابل دشمن سست نشد و نلرزید، برای 41 سال لباس جهاد را از تن در نیاورد.
فرمانده کل سپاه پاسداران همه شخصیت او را فراتر از مرزهای ایران و جهان اسلامی دانست و تصریح کرد: همه اقداماتش از او شخصیتی ساخت که امروز همه بشریت از او با تحسین به عنوان اسوه مقاومت و حمایت از مظلومان یاد میکنند.
وی افزود: این سنت جنایتکاران عالم است که نمیفهمند، نمی توانند با خورشید بجنگند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توصیف شخصت سردار سلیمانی برای حقیر ممکن نیست، او در عین اینکه فرمانده‌ای باوقار بود بسیار متواضع بود او در درون خویش هرگز خود رابرتر از هیچ سربازی ندید و درجه هرگز تکبر را در او را زنده نکرد و همه رذائل را کشته بود درعین سخت گیری دریای مهربانی بود ،او شخصیتی جدی، اما عاطفی بود در مقابل مردم نرم خو آرام، با لبخندهای زیبا می درخشید خدایا چگونه طاقت بیاوریم، هر چند او به معراج می رود و راه صعود را می پیماید، امروز چهره کرمان آسمانی است .
وی افزود: ما میدانیم شهادت حاج قاسم یارانش نقطه پایان آن‌ها نیست، قاسم یک شخص نبود و نیست قاسم یک راه است که تازه گشوده شده است و برای ما فتح قله‌های بزرگ را نوید می‌دهد.
سردار سلامی تاکید کرد: شهید قاسم سلیمانی از قاسم سلیمانی زنده تر است.
وی با اشاره به اینکه شهید قاسم سلیمانی از قاسم سلیمانی برای دشمن خطرناک‌تر است، اما سپهبد بزرگ و فرمانده رشید ما چه کرده است که دشمن او و یارانش را اینچنین ناجوانمردانه هدف ترور قرار می‌دهد؟ اظهار کرد: او معمار شکست آمریکاست، سپهبد شهید ما معمار شکست‌های پی در پی آمریکا در چهار دهه گذشته است.او از اینکه آمریکایی‌ها بر عراق سیطره پیدا کنند مانع شده است، او از شکست یمن در مقابل قدرت‌های سعودی ، آمریکایی و اسرائیلی جلوگیری کرده است.
سردار سلامی تاکید کرد: مسلمانان هیچ نقطه امنی در هیچ کجای جهان برای آمریکا نخواهند گذاشت.
وی افزود: دشمنان ما بدانند با شهادت سردار سلیمانی نقطه آغازی بر پایان حضور خود در منطقه زدید، اعلام می کنم شهادت سردار بزرگ اسلام قاسم سلیمانی پایان زودرس اخراج امریکایی‌ها از همه منطقه اسلام وهمه جهان اسلام است واین این پدیده را ان شالله به زودی خواهید دید.
سردار سلامی گفت: شما با یک خطا (شعار‌های انتقام انتقام مردم سخنرانی را قطع کرد) سردار دامه داد: توجه کنید توجه کنید گفتم انتقام می‌گیریم آرام باشید به آینده فکر می‌کنیم ما می‌خواهیم آینده جدیدی بسازیم این وعده الهی است.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: دوستان آن‌ها اشتباه کردند آمریکایی‌ها سال‌های سال در فضای مجازی با بسیج همه امکانات خود. با عملیت روانی سنگین تلاش کردند قدری از نفرت مسلمانان به خود بکاهند، خیلی تلاش کردند ملت ایران را از نظام رهبر واسلام خود جدا کنند آن‌ها تصور می‌کردند با یک پژواک صدای آنان مردم جذب صدای آن‌ها شده اند و علیه نظام عمل می‌کنند وبه خیابان‌ها می‌آیند، اما آمریکا با این اقدام خود ببیند مردم برای چه به خیابان آمده اند امروز انقلاب بیش از گذشته زنده شد درود برشما مردم با شرف.
سردار سلامی افزود: ما فدایی شما هستیم این را سردار بزرگ ما با پیکرش و فرماندهان دیگرمان می‌گویند امروز بذر کینه ازآمریکا به شکلی شگفت انگیز کاشته شده نتیجه آن این است که هیچ نقطه امنی هیچ جا برای آمریکا نخواهند گذاشت.
وی بیان کرد: به آمریکایی‌ها می‌گوییم همه سرمایه گذاری هایتان با این ترور ناجوانمردانه به آتش کشیدید، اما باعث ایجاد نیروی پیشران قوی و انگیزه ای قوی که این اصل مبارزه با آمریکا است بین مردم مسلمان شدند مردم با قلب خود و ایمان خود می‌جنگند امروز قبل‌ها بیش از همیشه سرشار از نفرت امریکا هستیم .
سردار سلامی تصریح کرد : این را هم می‌گوییم اراده ما محکم است به دشمنان هم می‌گوییم. اگر حرکت دیگری بکنند انجا را دوست دارند وبه آن عشق می‌روند به اتش می‌کشیم وخود آن‌ها می‌دانند آنجا کجاست .
وی ادامه داد: فرماندهان عزیزمان را به خدا می‌سپاریم و از آن‌ها می‌خواهیم واسطه شفاعت برای همه شوند من صمیمانه خاک پای ملت ایران را می‌بوسم درود برشما‌ ای کاش خدا به ما هم توفیق دهد در راه ارمان‌های بلند نظام به شهادت برسیم.
فرمانده سپاه قدس گفت: عزیزانی از هرمزگان، سیستان بلوچستان، فارس و دیگر کشور‌ها آمده اند امروز آن‌ها ایرانی و ما هم سوری و لبنانی وعراقی هستیم مرز‌ها از بین رفته است، میهمانانی از اقصی نقاط عالم میهمان ما است.