ایرنا/ شهردار قلعه‌گنج با اشاره به سیلاب اخیر گفت: لایروبی رودخانه‌ها و اقدامات پیشگیرانه این شهر را از خطر حتمی سیل نجات داد.

قاسم احمدی شهردار قلعه‌گنج اظهار کرد: در پی بارندگی‌های شبانه‌روز گذشته و جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه‌ها، سه محله سرتک، گلدشت و چیل‌آباد در معرض خطر قرار داشتند و هر لحظه ممکن بود شاهد ورود سیل به منازل مسکونی باشیم.
وی با بیان اینکه با تمام امکانات و آمادگی ۱۰۰ درصدی، اوضاع را تحت کنترل داشتیم افزود: خوشبختانه با مدیریت امکانات و نیروی انسانی توانستیم از یک بحران جدی عبور کنیم.
شهردار قلعه‌گنج بیان کرد: از روزهای قبل ترمیم سیل‌بندها و لایروبی رود خانه‌ها را در دستور کار داشتیم و نتیجه آن اقدامات را امروز دیدیم.
وی تاکید کرد: شهرداری قلعه‌گنج با استفاده از ۲ دستگاه بلدوزر،۲ دستگاه لودر،۲ بیل مکانیکی، یک مینی لودر و یک دستگاه گریدر مانع ورود سیلاب به نقاط حساس شهر شد.
به گفته سرپرست فرمانداری قلعه‌گنج، میزان بارندگی طی ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان ۱۲۵ میلی متر گزارش شده که در ۲۰ سال گذشته بی‌سابقه است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00