رادیو گفت‌وگو/ فرمانده ارشد نظامی ارتش در جنوب شرق کشور از اعزام پنج فروند بالگرد هوانیروز به مناطق سیل‌زده برای امدادرسانی خبر داد.

امیر معمارباشی، فرمانده ارشد نظامی ارتش در جنوب شرق کشور اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده با تمام تجهیرات و قوا از لحظات اولیه وقوع سیل در سیستان و بلوچستان و هرمزگان و با تأکیدات فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: یگان‌های ارتش بلافاصله در مناطق جنوب شرقی کشور حاضر شدند و سایر نیروها نیز به صورت آماده‌باش به منطقه جنوبی استان رفتند.
فرمانده ارشد نظامی ارتش در جنوب شرق کشور از اعزام پنج فروند بالگرد هوا نیروز به مناطق سیل‌زده خبرداد و گفت: سه فروند آن در کنارک مستقر و مشغول امدادرسانی هستند علاوه بر این تعدادی نفربر نیز به مناطق اعزام کردیم.
امیر معمارباشی با بیان اینکه اقلام و ادوات و تجهیزات مهندسی نیز به منطقه اعزام شده، افزود: نیروی دریایی راهبردی ارتش نیز در همان ساعات اولیه وقوع سیل با اعزام تیم‌های غواص و قایق‌های نجات و با پخت غذا و سایر اقدامات در منطقه کنارک خدمات‌رسانی کردند.
فرمانده ارشد نظامی ارتش در جنوب شرق کشور ابراز داشت: ارتش و سپاه پاسداران تا زمانی که نیاز باشد در کنار مردم هستند و از هیچ تلاش و خدمات‌رسانی دریغ نمی‌کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c