تسنیم/ بلوار سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در ایلام رونمایی شد.

با حضور نماینده محترم ولی‌فقیه و امام‌جمعه ایلام، استاندار و فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران کل و احاد مردم بلوار سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در ایلام مزین و از تابلوی این بلوار رونمایی شد.
در این مراسم معنوی طالب صادقیان با اشاره به ویژگی‌های سردار شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: سردار شهید قاسم سلیمانی نماد مقاومت، ایثار و ازخودگذشتگی درراه وطن و دفاع از مظلومان جهان اسلام است.
شهردار ایلام گفت: سردار شهید سلیمانی گفتمان جدیدی در تاریخ خلق کرد که آن گفتمان مردم‌داری و جان‌سپاری درراه مردم وطن است.
وی افزود: وظیفه ما جاماندگان از کاروان شهدا آن است که راه و مکتب و سیره شهدا را برای نسل‌های امروز و فردا مبین و در انتقال فرهنگ شهدا پیش‌قدم شویم.
شهردار ایلام خاطرنشان کرد: رونمایی از بلوار سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در ایلام برای پاسداشت سالها مجاهدت، ایثار و از خود گذشتگی راد مردی است که تاریخ ایران چون وی کمتر به خود دیده است.
صادقیان گفت: سردیس سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به‌زودی در این مکان نصب شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a