تسنیم/ مرزداران ایلامی در تظاهراتی پرشور یاد و خاطره شهدای سقوط هواپیما را گرامی داشته و از اقدامات بازدارنده سپاه پاسداران تقدیر کردند.

ولایتمداران مرزدار ایلامی عصر امروز و در پایان نماز جمعه این هفته ایلام اقدام به راهپیمایی در حمایت از هیمنه شکنی آمریکا توسط فرزندان برومند خود در سپاه پاسداران و به تکریم خانواده معزز شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی کردند.
راهپیمان ایلامی که مسیر مصلی امام خمینی(ره) را تا میدان مادر این شهر طی طریق کردند شعارهایی در حمایت از اقدام تاریخی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هیمنه شکنی آمریکا را سر داده و اقدام شایسته بازماندگان شهدای هواپیمای اوکراینی را در همنوا نشدن با دشمنان انقلاب و حمایت خود از سپاه پاسداران و تودهنی به جریان سازان رسانه‌ای استکبار را توسط خانواده معزز شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی را گرامی داشتند.
اعلام انزجار و اخراج سفیر خبیث انگلیس که درصدد تشدت آفرینی در وحدت مردم ایران است از خواسته‌های راهپیمایان ایلامی بود و با شعار مرگ بر انگلیس مرگ بر آمریکا خواسته خود را فریاد زدند.
در این راهپیمایی توهین ترامپ به سردار شهید و نام آور تاریخ ایران را با شعار مرگ بر آمریکا را پاسخ و اعلام کردند که ترامپ بداند آنچه لایق خود بوده است به زبان آورده است و ما مردم ولایتمدار ایلام همگام با ملت ایران و تحت زعامت مقام عظمای ولایت تا محو اسرائیل و آمریکا می‌جنگیم و خواهیم جنگید و بی هیچ تردید، دشمن اصلی ما تا ابد آمریکا خواهد بود و این دشمن به تعبیر حضرت امام(ره) آمریکا هیچ غلطی نخواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a