تسنیم/ کرمانی‌های داغدار شهید حاج قاسم سلیمانی بار دیگر در دفاع از اقتدار و آرمانهای نظام حماسه آفریده و در راهپیمایی حمایت از نظام اسلامی شرکت کردند.

مردم انقلابی و داغدار کرمان که این روزها در غم از دست دادن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی عزادار است با حضور حماسی خود فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.
کرمانی‌ها امروز در راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام همانند مردم سایر کشور آمریکای جنایتکار و همپیمانانش در منطقه را عامل تفرقه مسلمانان دانستند و با مشت‌های گره کرده خروج آمریکا از منطقه و جغرافیای اسلام را خواستار شدند.
به گزارش تسنیم در این راهپیمایی که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، محمد جواد فدایی استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استان و فرماندهان نظامی و انتظامی استان کرمان همراه بود، مردم با سر دادن شعارهایی حمایت قاطع خود از سپاه پاسداران و عملکرد آن در پاسخ به اقدام تروریستی آمریکا را اعلام کردند.
در این راهپیمایی مردم انقلابی و ولایت‌مدار کرمان بعد از نماز جمعه این هفته همزمان با مردم سراسر کشور در دفاع از آرمان‌های انقلاب، ولایت فقیه، شهدا و تکریم جان‌باختگان سانحه هوایی راهپیمایی کرده و هر گونه توهین و هتک حرمت به به ارزش‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران را محکوم کردند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00