تسنیم/ مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه مازندران امروز پس از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی دشمن‌شکن و حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور یافتند.

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان مازندران امروز پس از اقامه نماز جمعه در مراسم راهپیمایی پرشور برای حمایت از ولایت‌فقیه، ابراز همدردی با خانواده شهید سلیمانی، شهدای مقاومت و شهدای سانحه هوایی هواپیمایی اوکراین و جان‌باختن جمعی از هموطنان شرکت کردند.
مردم استان علوی‌تبار مازندران با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس حمایت قاطع خود را از مقام معظم رهبری و سپاه اعلام کردند.
این برنامه با هدف حمایت قاطعانه از ولایت و رهبری و مولفه‌های قدرت به‌ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همدردی با خانواده جان‌باختگان حادثه سرنگونی هواپیمای بوئینگ اوکراینی، هشداری به ساختارشکنان، برهم زنندگان نظم و امنیت و مزدوران داخلی و خارجی و ایادی استکبار برگزار شد.
در این راهپیمایی بر حمایت قاطعانه از آرمان‌های انقلاب اسلامی، شهدا و امام شهدا و ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی تاکید شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9