خبرجنوب/ معاون استاندار فارس از اعلام گزارش 523 تخلف انتخاباتی به هیأت نظارتی انتخابات در فارس خبر داد.

عبدالرضا قاسم پور، معاون استاندار فارس افزود: عمده این گزارش ها مربوط به تبلیغات زود هنگام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بوده است.
وی ادامه داد: این گزارش ها به فرمانداران به عنوان رییس هیات اجرایی انتخابات، هیات نظارت شورای نگهبان برای بررسی و تاثیر در روند بررسی صلاحیت آنان ارسال شد ه است.
معاون استاندار فارس گفت: همچنین این گزارش ها به هیات مرکزی بازرسی انتخابات کشور، ستاد انتخابات استان فارس و ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی برای برخورد قانونی ارسال شده است.
قاسم پور با اشاره به تخلفات صورت گرفته از سوی برخی مدیران، شهرداران و شوراهای اسلامی افزود : در این زمینه 17 مورد تخلف از سوی هیأت های بازرسی گزارش شده است که این گزارش ها برای هیات رسیدگی به تخلفات اداری و ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی قوه قضاییه ارسال شد ه است.
وی ادامه داد: عمد ه این تخلفات در مورد استفاده از بیت المال، فعالیت برای داوطلبان انتخابات در ساعت اداری و تبلیغ له یا علیه داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بوده است.
رییس هیأت مرکزی بازرسی انتخابات استان فارس گفت: استفاده از اموال بیت المال، تبلیغ له یا علیه نامزدها و تبلیغ در ساعت اداری برای نامزدهای انتخابات از سوی مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی جرم است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913