فارس/ مردم همیشه در صحنه استان اردبیل در حمایت از اقتدار و صلابت ایران اسلامی و در حمایت از سپاه پاسداران بعد از نماز جمعه با حضور در خیابان‌ها راهپیمایی کردند.

مردم همیشه در صحنه استان اردبیل با برگزاری راهپیمایی ضمن حمایت از اقتدار نظام جمهوری اسلامی از اقدام سپاه پاسداران در انقام سخت از استکبار حمایت کردند.
مردم استان اردبیل همراه با مردم سراسر کشور ضمن حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با خانواده‌های شهدای حادثه اخیر هواپیمایی ابراز همدردی کردند.
در اردبیل؛ مردم با وجود سرمای شدید هوا بعد از نمازجمعه با حضور در میدان مصلا و با شعارهای«مرگ برآمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر منافق» و «ارتشی، سپاهی تشکر» و ... ضمن محکوم کردن اقدامات دشمنان از اقدامات سپاه و نظام حمایت کردند.
راهپیمایی‌کنندگان ضمن حمایت از مجاهدت‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خاصّه سپاه مقتدر، موج‌سواری رذیلانه سردمداران آمریکا و مزدوران منطقه‌ای آن را محکوم و با خانواده‌های داغدار حوادث اخیر ابراز همدردی کردند.

راهپیمایی
راهپیمایی


گفتنی است؛ شهرستان‌های خلخال، پارس‌آباد، مشگین‌شهر، گرمی، نمین، نیر، سرعین، بیله‌سوار، اصلاندوز و کوثر نیز در این روز بعد از اقامه نمازجمعه شاهد حضور باشکوه مردم در راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی بود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253