تسنیم/ راهپیمایی حمایت از صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نماز جمعه در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

راهپیمایی حمایت از صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نماز جمعه در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
نمازگزاران شرکت کننده در این راهپیمایی با پیمودن مسیر دو کیلومتری از مصلی تا مسجد صاحب‌الزمان این شهر، ترور سردار قاسم سلیمانی توسط آمریکای جنایتکار را نیز محکوم کردند.
شعارهایی که در این راهپیمایی از سوی شرکت‌کنندگان سر داده شد شامل الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر آل سعود خائن، مرگ بر منافق، حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، نه تسلیم نه سازش نبرد با آمریکا، سپاهیان حیدریم پیرو امر رهبریم، سپاهی فداکار ای قهرمان ایثار و ما حامی تو هستیم کوری چشم کفار، بوده است.
در پایان این راهپیمایی قطعنامه 5 ماده‌ای قرائت که شرکت کنندگان با سردادن فریاد الله اکبر خامنه‌ای رهبر مفاد آن را تایید کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277