مهر/ مردم شهرهای مختلف چهارمحال و بختیاری بعد از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی حمایت از سپاه و همدردی با جانباختگان حادثه هواپیمای اوکراینی حضور یافتند.

مردم شهرهای مختلف چهارمحال و بختیاری همگام با سایر نقاط کشور بعد از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی حمایت از سپاه و همدردی با جانباختگان حادثه هواپیمای اوکراینی حضور یافتند.
مردم شهرکرد با وجود سردی هوا با حضور پر شور خود بار دیگر وحدت و همدلی خود به جهانیان اثبات کردند و حماسه‌ای دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند.
مردم ولایتمدار شهرکرد پس از اقامه نماز جمعه در مصلی بزرگ امام خمینی این شهر در راهپیمایی حمایت از سپاه و همدردی با جانباختگان حادثه هواپیمای اوکراینی حضور باشکوهی را به نمایش گذاشتند.
مردم نمازگزار با حضور در خیابان شریعتی شهرکرد با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و غیره جنایت دشمن از جمله به شهادت رساندن سردار سلیمانی و توطئه‌های مختلف را محکوم کردند.
مردم مسیر مصلی بزرگ امام خمینی تا چهار راه برق شهرکرد را راهپیمایی کردند. مردم در این راهپیمایی با در دست داشتن عکس‌های سردار حاج قاسم سلیمانی و پلاکاردهای مرگ بر آمریکا حمایت خود را از سپاه نشان دادند.
اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، زن و مرد در این راهپیمایی حضور یافتند و انزجار خود را از این اقدامات تروریستی آمریکا به جهانیان نشان دادند.
بر اساس این گزارش راهپیمایی‌های پر شور مردم در شهرهای مختلف استان چهارمحال و بختیاری از جمله فرخ شهر بروجن، لردگان و سایر شهرها در پی حمایت از سپاه و همدردی با جانباختگان حادثه هواپیمای اوکراینی برگزار شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3