ایرنا/ معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران از لغزندگی و مه‌گرفتگی تمامی جاده‌های این استان به دلیل بارش برف و باران خبر داد.

عادل مصدقی، معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران گفت: تمامی جاده‌های این استان به دلیل بارش برف و باران لغزنده و مه‌گرفته است.
مصدقی اعلام کرد: هم‌اکنون در مسیرهای هراز، فیروزکوه، دماوند، امامزاده داود(ع) و شمشک هوا مه‌گرفته و جاده‌ها پوشیده از برف است.
وی افزود: در مسیرهای کرج، قم، ساوه و پاکدشت نیز به دلیل بارش باران جاده‌ها لغزنده هستند.
معاون راهداری استان تهران ادامه داد:‌ به دلیل بارش برف تیم‌های راهداری در جاده‌های کوهستانی و شمالی مشغول عملیات نمک‌پاشی و برف‌روبی هستند.
به گفته وی، به دلیل بارش برف هیچ یک از جاده‌های استان تهران مسدود نشد و به غیر از مسیر شمشک- دیزین که در روزهای گذشته مسدود شد تمامی جاده‌های استان باز است.
مصدقی همچنین درباره آخرین وضعیت ترافیکی نیز اظهار داشت: در مسیر تهران به رودهن، هراز و گردنه امامزاده هاشم(ع) شاهد ترافیک پرحجم هستیم اما در سایر مسیرها تردد خودروها بصورت روان و عادی در جریان است.
وی خاطرنشان کرد: طبق پیش‌بینی هواشناسی بارش برف تا ساعات آینده در مناطق شمالی استان تهران ادامه داشته باشد و از رانندگان می‌خواهیم جهت سفر به مناطق کوهستانی حتما خودرو خود را به زنجیرچرخ مجهز کنند.
معاون راهداری استان تهران همچنین به مسافران توصیه کرد جهت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی در جاده‌های سراسر کشور به سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند.
هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز تا روز دوشنبه فعالیت سامانه بارشی در این استان بارش برف، باران و در ارتفاعات احتمال کولاک پیش‌بینی می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651