پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف محموله سنگین 647 کیلو و 600 گرمی مرفین و هروئین در بازرسی از خودرو تریلر و دستگیری 2 سوداگر مرگ در گناباد خبر داد.

سردار محمدکاظم تقوی، فرمانده انتظامی خراسان رضوی اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق موادمخدر و در اقدامی اطلاعاتی، سرنخ هایی از حمل محموله سنگین مواد افیونی به وسیله یک دستگاه خودرو تریلر از جنوب کشور به مقصد مشهد به دست آمد.
وی افزود: تیم های ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر و ماموران ایستگاه شهید"سالاری" فرماندهی انتظامی شهرستان"گناباد" طی یک عملیات ضربتی موفق شدند خودرو تریلر مذکور را متوقف کنند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی، 575 کیلو و 100 گرم مرفین و 72 کیلو و 500 گرم هروئین را کشف و در این رابطه 2 متهم را دستگیر کردند.
سردار تقوی گفت: با دستگیری 2 سوداگر مرگ که از عاملان اصلی قاچاق موادافیونی از استان های جنوبی کشور به خراسان رضوی، مشهد و تهران بودند، پرونده اعضای این باند بسته شد.
وی در پایان با توجه به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت های پلیس، از آنها خواست؛ هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت اعضای باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید