فارس/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: با هماهنگی شهرداری و سرمایه‌گذاری در این زمینه، یک شهرک تجمیع مشاغل صنفی در کرمانشاه ایجاد خواهد شد.

هدایت حاتمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه امروز در جلسه بررسی آخرین وضعیت اجرای شهرک مشاغل صنفی که با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و شهرداری کرمانشاه برگزار شد، به اهمیت تجمیع مشاغل صنفی تاکید کرد.
وی اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین تصمیمات در خصوص ساماندهی به مشاغلی که وجود آن‌ها در مناطق شهری توجیه‌پذیر نیست، تجمیع آن‌ها در شهرک‌های صنفی است که در گام‌ اول با هماهنگی شهرداری و سرمایه‌گذاری در این زمینه، یک شهرک تجمیع مشاغل صنفی ایجاد خواهد شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه افزود: به همین منظور برای ساماندهی کسانی که در زمینه جمع‌آوری ضایعات فعالیت دارند شهرکی با زیرساخت‌های مناسب طراحی و ایجاد خواهد شد و تمام فعالان این عرصه در آنجا تجمیع خواهند شد.
حاتمی گفت: در گام‌های بعدی، شهرک‌های دیگری در راستای ساماندهی برخی دیگر از فعالیت‌های اقتصادی ایجاد خواهد شد که تاثیرات مثبتی هم بر مدیریت فضای شهر و هم بر رونق کار فعالان این عرصه خواهد داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246