پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی کردستان از اجرای حکم رفع تصرف زمین مسکونی به متراژ بیش از 5 هزار متر مربع و به ارزش بیش از 50 میلیارد ریال در کامیاران خبر داد.

سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی کردستان اظهار کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان کامیاران مبنی بر تصرف غیر قانونی بیش از 5 هزار مترمربع در یکی از خیابان های سطح شهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد متهمان پرونده، زمین مورد نظر را به تعدادی مغازه فروش مصالح ساختمانی تبدیل کرده بودند که در اجرای دستور مراجع قضایی، زمین در حضور کارشناس پرونده از تصرف عدوانی خارج و تحویل شاکی شد.
سردار آزادی تصریح کرد: متهمان که 3 نفر بودند پس از ارائه شواهد و مدارک از سوی ماموران به جرم خود اقرار و با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع ذی‌صلاح شدند.
فرمانده انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: برابر اعلام نظرکارشناسان ارزش زمین مورد نظر بیش از 50 میلیارد ریال برآورد شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34