پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری مدیر عامل یک شرکت خصوصی به اتهام کلاهبرداری 18 میلیارد ریالی خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی، فرمانده انتظامی مازندران اظهار کرد: در پی مراجعه نماینده حقوقی یک شرکت خصوصی به پلیس آگاهی مبنی بر کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع، موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.
وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از نماینده حقوقی شرکت و شاکی پرونده مشخص شد، مدیر عامل این شرکت خصوصی که به عنوان پیمانکار در یک پروژه عمرانی فعالیت داشته پس از اتمام قرارداد و دریافت طلب شرکت با سوءاستفاده از موقعیت شغلی اقدام به کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع به ارزش 18 میلیارد ریال کرده است.
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به شناسایی و دستگیری متهم به کلاهبرداری با هماهنگی قضائی، خاطرنشان کرد: وی در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی با همکاری فرد دیگری اقرار کرد.
سردار میرفیضی با اشاره به شناسایی و دستگیری متهم دیگر این پرونده تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی پلیس به کلاهبرداری از شرکت و پیش خرید یک واحد تجاری با استفاده از وجه مورد نظر اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.
وی، عدم کنترل و نظارت بر فرآیندهای مالی شرکت‌ها و عدم اشراف و شفاف‌سازی سهامداران شرکت را از جمله عوامل بروز جرایم مالی در برخی شرکت های خصوصی عنوان و بر نظارت بیشتر در این حوزه تاکید کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9