ایرنا/ رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه تمام جاده‌های استان لغزنده است، گفت: تردد در جاده‌های شهرستان‌های پاوه، کرندغرب و سرپل ذهاب تنها با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

سرهنگ محمد حیدری، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه اظهار کرد: در این سه شهرستان تا زمان بهبود وضعیت راه همکاران ما به منظور حفظ سلامت مردم از تردد خودروهای بدون زنجیر چرخ جلوگیری می‌کنند.
وی افزود: اکنون بارشی در جاده‌های استان گزارش نمی‌شود اما سطح تمام جاده‌های استان لغزنده است و بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی بارش‌ها ادامه خواهند داشت.
رئیس پلیس راه کرمانشاه گفت: در برخی محورها از جمله محور بیستون به سمت کنگاور و محور کرمانشاه به سمت اسلام آبادغرب به صورت مقطعی مه گرفتگی گزارش شده که رانندگان باید احتیاط لازم را داشته باشند.
حیدری با بیان اینکه نیروهای راهداری در حال پاشیدن شن و نمک در سطح جاده ها هستند، توضیح داد: محور پاوه به سمت سروآباد هم به علت بارش برف مسدود شده و از تردد خودروها در آن به دلیل احتمال سقوط به دره جلوگیری می شود.
به گفته وی، اکنون ۶۵ تیم گشتی محسوس و نامحسوس محورهای استان کرمانشاه را پوشش می‌دهند.
رئیس پلیس راه کرمانشاه بااشاره به وضعیت نامناسب محورهای استان برای تردد، از مردم خواست از انجام سفرهای غیرضروری در این شرایط خودداری کنند.
حیدری افزود: همچنین توصیه می‌شود رانندگان حتما پیش از حرکت از سلامت فنی خودروی خود اطمینان حاصل کرده و حتما تجهیزات زمستانی و زنجیرچرخ همراه داشته باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246