ایرنا/ مدیرکل هواشناسی استان سمنان از پیش‌بینی بارش باران، برف، مه‌آلودگی، کاهش دید افقی و وزش باد شدید با ورود موج دیگری از بارش‌ها تا ۴۸ ساعت آینده در غالب مناطق استان خبر داد.

ایرج مصطفوی، مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: بارش باران، برف، مه‌آلودگی، کاهش دید افقی و وزش باد شدید با ورود موج دیگری از بارش‌ها تا ۴۸ ساعت آینده در غالب مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.
مصطفوی با اشاره به کاهش دو تا پنج درجه‌ای دمای هوا در اواخر وقت چهارشنبه در استان سمنان، افزود: بر اساس تحلیل آخرین تصاویر ماهواره‌ای و نقشه‌های پیش‌یابی، بارش برف و باران در اغلب مناطق استان، وزش باد شدید در ارتفاعات به ویژه نواحی شمالی بارش باران و برف، مه آلودگی در این استان دور از انتظار نیست.
وی بیان کرد: احتمال لغزندگی و اختلال در تردد در محورهای کوهستانی، کاهش دید افقی در محورهای کوهستانی به دلیل مه آلودگی وجود دارد.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان ادامه توصیه کرد: احتیاط رانندگان هنگام تردد در محورهای کوهستانی و تمهیدات پیشگیرانه لازم در خصوص موارد ذکر شده ضرورت دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c