آخرین خبر/ پلیس آگاهی استان البرز گفت: فردی که با جعل عنوان مامور شهرداری در منطقه "مهرشهر کرج" اقدام به اخاذی از رئیس واحدهای صنفی می کرد دستگیر شد.

سرهنگ محمد نادربیگی پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی ارجاع پرونده ای به پلیس آگاهی استان "البرز" مبنی بر این که فردی با مراجعه به واحدهای صنفی منطقه مهرشهر کرج خود را مامور شهرداری معرفی کرده و پس از بازدید از واحدها با وارد کردن ایراداتی صاحب مغازه را تهدید کرده و از این طریقی مبالغی را اخاذی کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی متهم شدند و در تحقیقات تکمیلی متوجه شدند نامبرده مقطعی را به صورت پیمانکار در شهرداری مشغول کار بوده و مدتی است که از کار بیکار شده است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه کارآگاهان پس از شناسایی مخفیگاه متهم با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
سرهنگ "نادربیگی" اظهار کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده با مشاهده مستندات چاره ای جز اعتراف در پیش روی خود ندید و تاکنون به 5 فقره اخاذی تحت عنوان مامور شهرداری اقرار کرده است.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان این که تحقیقات بر روی متهم ادامه دارد خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مواجهه با چنین افرادی که با ترساندن آن ها درخواست پول می کنند ابتدا از آن ها کارت شناسایی درخواست کرده و در صورت عدم توجه موضوع را به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af