آخرین خبر/ فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارق دوچرخه و اعتراف به 9 فقره سرقت در سطح این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد معظمی گودرزی فرمانده انتظامی شهرستان کرج اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در محدوده های مرکزی شهر کرج، بررسی موضوع در دستور کار کلانتری 11 مرکزی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی سارق را شناسایی کرده و تحقیقات تکمیلی متوجه شدند نامبرده از متهمان سابقه دار و سارقان حرفه ای در سطح شهر کرج است که از سوی مراجع قضائی نیز تحت تعقیب است.
سرهنگ "معظمی گودرزی" تصریح کرد: در ادامه ماموران با تلاش شبانه روزی و به کارگیری اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم را نیز شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.
وی اظهار کرد: متهم در بازجویی های صورت گرفته ابتدا منکر انجام هرگونه سرقت شد اما با مشاهده مستندات پلیس؛ چاره ای جز اعتراف نیافت و به 9 فقره سرقت دوچرخه اقرار کرد .
فرمانده انتظامی شهرستان کرج خاطرنشان کرد: شهروندان در هنگام قرار دادن وسایل نقلیه خود اعم از موتور و دوچرخه حتما آن را قفل کرده و از پارک آن در محل های خلوت که مستعد برای سرقت است خودداری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af