ایرنا/ سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به مشکلات و کمبودهای این شهرستان گفت: مدیرانی که در ارایه خدمات به مردم کوتاهی می‌کنند، برکنار خواهند شد.

امید بن عباس، سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در نشست شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: نزدیک به سه هزارو ۵۰۰ نفر در منطقه سرسرباز شهرستان دزفول در شرایط بسیار مناسب و با استفاده از آب فاضلاب زندگی می‌کنند.
وی با انتقاد از مدیران کم کار در رسیدگی به مشکلات اهالی این منطقه گفت: تا زمانی که در شهرستان دزفول مسوولیت دارم هرگز از مسوولانی که کوتاهی کرده‌اند نمی‌گذرم.
بن عباس با بیان اینکه عذر مدیرانی که وارد میدان خدمت رسانی نشوند را خواهم خواست، ادامه داد: در ساعات غیرمتعارف در حوزه‌های کاری ادارات حاضر می‌شوم.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات امسال گفت: زمینه برگزاری انتخابات سالم همراه با مشارکت حداکثری مردم باید فراهم شود.
وی با بیان اینکه دوره‌های آموزشی برای تمام ارکان درگیر در انتخابات برگزار می‌شوند، افزود: هیات‌های نظارت و اجرایی انتخابات بررسی صلاحیت‌ها را به دور از جانبداری بررسی و هفته گذشته نتایج را به داوطلبان اعلام کردند.
بن عباس ادامه داد: با توجه به اینکه احتمال تغییر در صلاحیت‌ها وجود دارد امکان انتشار اسامی نیست ولی ۲۲ بهمن‌ماه، اسامی نهایی برای درج در رسانه‌ها اعلام می‌شود.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه امسال ۳۱۵ شعبه اخذ رای در شهرستان خواهیم داشت، گفت: برای امنیت، آمادگی نیروی انسانی و پشتیبانی برنامه‌ریزی شده است.
او با چند تذکر انتخاباتی به دستگاه‌های اجرایی افزود: دستگاه‌های اجرایی به هیچ عنوان نباید داوطلبان انتخابات را همراهی کنند؛ درصورت تخلف با مدیر مربوطه برخورد می‌شود.
وی با تاکید بر رعایت اصل بی‌طرفی دستگاه‌های اجرایی گفت: از امکانات دولتی برای تبلیغات نامزدها نباید استفاده نشود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335