تسنیم/ رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان‌غربی گفت: امسال در مجموع ۶ تن و ۵۷۰ کیلوگرم موادمخدر در سراسر استان کشف و ضبط شده که نسبت به مشابه سال گذشته افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است.

شمسعلی حقوردیان ، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان‌غربی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بی‌تردید اعتیاد به موادمخدر و گستردگی آن یک حرکت خزنده و برنامه ریزی شده از سوی دشمن به شمار می‌رود.
وی تصریح کرد: در این راستا متاسفانه با وجود مبارزات و پیگیری‌های بسیار، اما این پدیده شوم به سبب داشتن سود اقتصادی بالا و ورود مافیا و قاچاقچیان، میزان تولید و تعداد معتادان مواد مخدر همه ساله در جهان رو به افزایش است.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان‌غربی بیان کرد: امسال پلیس مبارزه با مواد مخدر استان نیز برای مقابله با سوداگران مرگ و برقراری امنیت اجتماعی، در بحث موادمخدر و روان‌گردان و جرائم آن مثل تولید، توزیع، عرضه، حمل، ترانزیت و نگهداری توفیقات مناسبی داشته است.
وی با اشاره به آمار 10 ماهه امسال در موضوع کشفیات موادمخدر افزود: در این بازه زمانی سه تن و 955 کیلوگرم تریاک، 260 کیلوگرم تریاک، یک تن و 504 کیلوگرم مورفین، 126 کیلوگرم شیشه، 104 کیلوگرم حشیش، 34 کیلوگرم کوکائین و نیز 468 هزار و 560 عدد قرص روان‌گردان کشف و ضبط شد.
حقوردیان اظهار کرد: همچنین در این مدت 490 دستگاه خودرو و 67 دستگاه موتورسیکلت در رابطه با کشف موادمخدر کشف و ضبط شده و 9 هزار و 76 فقره پرونده موادمخدر نیز تشکیل شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b