فارس/ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، ترافیک در محدوده پیست آبعلی در هر دو مسیر رفت و برگشت را فوق‌العاده سنگین اعلام کرد.

سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل بارش برف جریان دارد.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اعلام این مطلب که در محور دیواندره و مریوان- سقز در کردستان برف می بارد از بارش باران در محور لنگرود- چابکسر در استان گیلان خبر داد.
وی تردد با زنجیر چرخ در برخی محورهای استان‌های آذربایجان غربی و کردستان را ضروری دانست.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک در محدوده پیست آبعلی در هر دو مسیر رفت و برگشت فوق العاده سنگین است؛ از مردم درخواست می‌کنیم که برای تردد محور فوق را انتخاب نکنند.
وی ترافیک در آزادراه های تهران- کرج محدوده پل گرمدره تا پل کلاک و آزادراه قزوین - کرج محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس را نیمه سنگین ارزیابی کرد.
وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص یکطرفه شدن محور چالوس طبق روال جمعه ها خاطرنشان کرد: یک طرفه شدن محور در دستور کار است اما زمان آن با توجه به وضعیت ترافیک و تصمیم پلیس راه محلی اعلام می شود.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651