باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس آگاهی استان ایلام گفت: با هوشیاری ماموران پلیس باند ۴ نفره سرقت احشام در استان ایلام متلاشی شد.

سرهنگ علی مهری رئیس پلیس آگاهی استان ایلام اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام از عشایر شهرستان ایلام و شهرستان‌های همجوار موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: طی تحقیقات فنی و اطلاعاتی ماموران پلیس، تشابه شیوه و شگرد سارقان در محل سرقت‌ها مشخص کرد که این سرقت‌ها به صورت حرفه‌ای و باندی صورت گرفته است.
مهری اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با تلاش شبانه روزی اعضای ۴ نفره این باند سرقت را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در ۲ عملیات موفق و مجزا در مخفیگاه هایشان دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان ایلام بیان کرد: در تحقیقات اولیه، متهمان به ۸ فقره سرقت احشام اعتراف کرده و محل سرقت‌ها و مالباختگان نیز مشخص شد.
وی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت مطالبه به حق مردم تحویل مراجع قضائی و از آنجا نیز روانه زندان شده‌اند، افزود: نکته مهمی که همواره از سوی پلیس به دامداران توصیه می‌شود، دقت در انتخاب نگهبان و محل نگهداری احشام است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a