تسنیم/ همایش بزرگ مبلغان اعزامی سازمان اوقاف در ایام فاطمیه و سوگواره یاس نبوی با حضور آیت الله سبحانی مرجع تقلید شیعیان در قم برگزار شد.

همزمان با ایام فاطمیه همایش بزرگ مبلغان اعزامی سازمان اوقاف در ایام فاطمیه و سوگواره یاس در سالن همایش های مجمتع فرهنگی امام زاده سیدعلی(ع) برگزار شد.
آیت الله سبحانی مرجع تقلید شیعیان، آیت الله طبسی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، سردار آقاخانی فرمانده نیروی انتظامی استان قم، حجت الاسلام شفیع زاده مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه و طلاب و مبلغین در این مراسم حضور داشتند.
حجت الاسلام شفیع زاده مدیرکل اعزام مبلغ اوقاف کشور در این مراسم بیان کرد: بیش از110 نفر از مبلغین سازمان اوقاف در بقاع سراسر کشور در ایام فاطمیه مشغول به تبلیغ می‌شوند؛ از 850 نیت وقفی شاید درصد کمی از موقوفات به نام حضرت زهرا(س) باشد.
وی عنوان کرد: از این روی در دهه آخر صفر که با دهه وقف همزمان بود کارگروه جهادی وقف تشکیل شد؛ به همت جمعی از همکاران 42 وقف منفعتی در سراسر کشور ثبت شد؛ دوره 12 ساعت تخصصی نیز برای فعالان در نظر گرفته شد.
حجت الاسلام عادل معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور نیز در این مراسم گفت: این مبلغان از امروز به مدت یک هفته به بقاع متبرکه در روستا‌ها و شهر‌های کشور اعزام می‌شوند تا به انجام فعالیت‌های دینی، غرهنگی واجتماعی بپردازند.
وی افزود: امسال با حضور 1500 مبلغ در ایام فاطمیه بیش از دو هزار برنامه فرهنگی، دینی و اجتماعی در دو هزار بقعه متبرکه برگزار شده و می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99