باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راهور استان فارس با اشاره به یخ‌زدگی معابر شهری شیراز، از برخورد ۸۰ خودرو در نقاط مختلف این شهر با یکدیگر خبر داد.

سرهنگ مصطفی عباسی، رئیس پلیس راهور استان فارس گفت: در پی بروز چندین فقره تصادف زنجیره‌ای در پی یخ‌زدگی معابر شهری شیراز حدود ۸۰ خودرو در نقاط مختلف این شهر با یکدیگر برخورد کردند.
عباسی افزود: از شامگاه پنجشنبه تاکنون با توجه به برودت هوا به دنبال بارش برف در محور‌های شمالی و غربی شهر شیراز تصادف‌های چند وسیله‌ای رخ داده است.
وی ادامه داد: تصادف‌های زنجیره‌ای در محور‌های گلستان، حسینی الهاشمی، پل محمودیه، صدرا و محور منتهی به قلات به دلیل یخ زدگی سطح معابر ایجاد شده است.
عباسی با بیان اینکه حدود ۸۰ وسیله نقلیه در طی این تصادفات زنجیره‌ای در نقاط مختلف شیراز به یکدیگر برخورد کرده است، گفت: این تصادفات خسارتی بوده است و خوشبختانه مصدومیت کلی به دنبال نداشته و تعدادی از سرنشینان این خودرو‌ها نیز به دلیل برخورد زنجیره‌ای خودرو‌ها دچار کوفتگی و مصدومیت‌های جزیی شده که همه مصدومان نیز به صورت سرپایی در صحنه مداوا شده‌اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913