ایرنا/ خطیب نماز جمعه قم گفت: ملت ایران، ملت ها و جبهه مقاومت اسلامی در منطقه برابر یاغی‌گری‌های آمریکا خواهند ایستاد و در این مسیر سختی‌ها را به جان خواهند خرید.

آیت‌الله علیرضا اعرافی، خطیب نماز جمعه قم اظهار کرد: مردم ایران تسلیم آمریکا نخواهند شد اما مسئولان باید در مسیر رفع مشکلات اقتصادی حرکت کنند.
وی گفت: موشک باران پایگاه نظامی عین الاسد آزمون بزرگی بود که نیروهای مسلح از آن پیروزمند بیرون آمدند.
اعرافی خطاب به «برایان هوک رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا» در تهدید ترور سردار قاآنی گفت: اگر این فرمانده سپاه قدس را هم ترور کنید، موشک هایمان بقیه پایگاهایتان را در هم خواهد کوبید.
امام جمعه موقت قم افزود: اگر شما راه گذشته خود را ادامه دهید ما هم مسیر موشک باران پایگاه های نظامی تان را دنبال خواهیم کرد.
وی تاکید کرد: ملت ایران در بهمن ماه سال جاری آزمون بزرگی در راهپمیایی ۲۲ بهمن دارد که می تواند اقتدار و عظمت نظام را تقویت کند.
اعرافی گفت: هیچ بهانه ای از هیچ گروه و فرقه ای برای عدم حضور انتخابات دوم اسفندماه سال جاری در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای مجلس خبرگان قابل قبول نیست.
خطیب نماز جمعه قم افزود: باید به افراد پاکدست و مدیر در این انتخابات رای داده شود، حضور و مشارکت پرشور، اخلاق مداری و انتخاب افراد اصلح مهمترین اصول در انتخابات پیش رو است.
وی اهمیت انتخابات پیش رو را یاد آور شد و گفت: انتخابات دوم اسفندماه حلقه اقتدار نظام را تقویت خواهد کرد.
اعرافی گفت: عده ای در ایران و در منطقه درصدد تطهیر آمریکا از جنایت های صد سال اخیر است که به هیچ عنوان قابل هضم و باور نیست.
خطیب جمعه قم ابراز کرد: همچنین تطهیر چهره رژیم پهلوی خط دیگری است که در داخل کشور و فضای مجازی دنبال می شود.
وی گفت: رژیم پهلوی سلسله ای بوده که استقلال و اقتدار ملت ایران را فروخته و در میان سلسه های پادشاهی بدترین عملکرد را داشته است.
اعرافی تصریح کرد: همچنین عده ای درصدد این هستند که دستاوردهای ۴۰ سال انقلاب اسلامی را کوچک سازی کنند.
خطیب نماز جمعه قم ابراز کرد: دست هایی در کار است تا عظمت انقلاب و اسلام را کوچک و بی اثر کند و موفقیت های ۴۰ سال گذشته را کم و بی ارزش جلوه دهد.
وی بیان کرد: تقوا مهمترین شاخص در خودسازی است و در قرآن کریم بیش از ۷۰ مرتبه به صورت مستقیم به رعایت تقوا امر شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99